Wieszaki dziecięce 

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
 • Wieszak na bluzki i koszule Wb 38 wyposażony jest w obrotowy hak oraz zaczepy na ramionach. Plastikowy wieszak na ubrania doskonale sprawdzi się w domowej szafie oraz sklepie z odzieżą. Specjalne, przedłużone ramiona podtrzymują rękawy ubrań i zapobiegają zagięciom.

  PODAJ ILOŚĆ
  netto: 0,59 zł
  brutto: 0,73 zł
 • Uniwersalny wieszak dla dzieci w kolorze czarnym. Wieszak wyposażony jest w nieobrotowy hak, zaczepy na szlufki spodni, spódnic i topów oraz belkę na spodnie. Dzięki swojej funkcjonalności plastikowy wieszak na ubrania dziecięce Wdr 32 daje wiele możliwości wykorzystania. Doskonale sprawdzi się w szafie dziecka, przedszkolu czy żłobku.

  PODAJ ILOŚĆ
  netto: 0,20 zł
  brutto: 0,25 zł
 • Wieszak na ubrania dla dzieci Wdr 32 w wielu pastelowych kolorach do wyboru. Plastikowy, trwały wieszak wyposażony został w nieobrotowy hak, zaczepy na spódnice i spodnie oraz praktyczną belkę do zawieszenia spodni. Doskonale sprawdzi się w szafie dziecka, przedszkolu i żłobku.

  PODAJ ILOŚĆ
  netto: 0,25 zł
  brutto: 0,31 zł
 • Wieszak dziecięcy Wpr 32 przeznaczony jest do zawieszania garniturów komunijnych. Wieszak ma specjalnie profilowane ramiona, które doskonale eksponują chłopięce  marynarki. Poprzeczna belka przeznaczona jest do zawieszenia spodni.

  PODAJ ILOŚĆ
  netto: 0,65 zł
  brutto: 0,80 zł
 • PODAJ ILOŚĆ
  netto: 0,52 zł
  brutto: 0,64 zł
 • PODAJ ILOŚĆ
  netto: 0,52 zł
  brutto: 0,64 zł 0,77 zł
 • Wieszak klamerkowy dla dzieci Wsp 32 wyposażony został w metalowy obrotowy hak oraz klamerki z plastikową spinką oraz antypoślizgowymi gumkami zapobiegającymi zsuwaniu się odzieży. Rozstaw klamerek w wieszaku dziecięcym Wsp 32 jest regulowany. Wieszak przystosowany do umieszczenia firmowego logo.

  PODAJ ILOŚĆ
  netto: 0,63 zł
  brutto: 0,78 zł
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
płatności obsługuje
Copryright © POLWOProjekt i wykonanie: PRO-LINK