Wieszaki na ubrania

Różnego rodzaju garderoba wymaga innego sposobu przechowywania i innego sposobu wieszania. W związku z czym powieszenie ubrania nie zawsze bywa tak proste, jak mogłoby się wydawać. Oferta naszego sklepu jest ściśle dopasowana do potrzeb i oczekiwań nawet najbardziej wymagających Klientów. Znajdziecie w niej Państwo niezwykle bogatą gamę wieszaków – w sam raz na rozmaite typy ubrań poczynając od tradycyjnych koszul, poprzez bluzki, płaszcze, kurtki, garnitury, żakiety i garsonki, a na spódnicach, spodniach i odzieży dziecięcej kończąc.

Na uwagę zasługują także eleganckie, profilowane wieszaki na garnitury z serii Exclusive.

Swoją ofertę kierujemy do szerokiego spektrum odbiorców – dużych firm odzieżowych, sieci handlowych, małych przedsiębiorstw oraz Klientów indywidualnych.

Oferujemy wyłącznie przetestowane i starannie wyselekcjonowane produkty wyróżniające się nowoczesnym wzornictwem, atrakcyjną kolorystyką, funkcjonalnością, niezawodnością i należytą starannością wykonania. Dostarczamy wieszaki masywne z wyprofilowaną główką, odpowiednim pochyleniem ramion oraz antypoślizgową fakturą. Dzięki czemu przechowywanie różnego rodzaju odzieży jest nie tylko komfortowe, ale także łatwe, przyjemne i bezpieczne.

Nieustannie dbamy o sukcesywne poszerzanie naszej oferty tak, aby nie zabrakło w niej produktów niezbędnych naszym Klientom.

Zapewniamy, że nasze wieszaki z powodzeniem sprawdzą się w różnego rodzaju pomieszczeniach. Gwarantujemy doskonałą jakość, atrakcyjne ceny, jak i również szybką realizację zamówienia.


 • WIESZAKI BLUZKOWE

  WIESZAKI BLUZKOWE
 • WIESZAKI SPODNIOWO - SPÓDNICOWE

  WIESZAKI SPODNIOWO - SPÓDNICOWE
 • WIESZAKI DZIECIĘCE

  WIESZAKI DZIECIĘCE
 • WIESZAKI UNIWERSALNE

  WIESZAKI UNIWERSALNE
 • WIESZAKI ŻAKIETOWE

  WIESZAKI ŻAKIETOWE
 • WIESZAKI GARNITUROWE

  WIESZAKI GARNITUROWE
 • WIESZAKI NA KOŻUCHY I FUTRA

  WIESZAKI NA KOŻUCHY I FUTRA
 • WIESZAKI NA PŁASZCZE I KURTKI

  WIESZAKI NA PŁASZCZE I KURTKI

płatności obsługuje
Copryright © POLWOProjekt i wykonanie: PRO-LINK