Nasz zespół


Naszą firmę tworzą nie tylko budynki i maszyny, w głównej mierze są to zasoby ludzkie, dzięki którym Fabryka Wieszaków POLWO funkcjonuje na rynku tworzyw sztucznych od ponad 20 lat. Działalność naszego przedsiębiorstwa składa się z szeregu procesów, których najważniejszym ogniwem zawsze był, jest i będzie człowiek.

Firma zatrudnia ponad 30 pracowników, fundamentem tej grupy są pracownicy wykfalifikowani, związani z przedsiębiorstwem od wielu lat. Do naszego zespołu coraz częściej dołączają osoby młode, z którymi dzielimy się swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w branży, pomagając im stawiać pierwsze kroki w życiu zawodowym. Wydajność i profesjonalizm naszej działalności zawdzięczamy kompetentnej kadrze pracowniczej i zarządzającej.

Na czele naszego przedsiębiorstwa stoją specjaliści w swoich dziedzinach, którzy koordynują prace produkcyjne i biurowe w taki sposób, by świadczone przez nas usługi były jak najwyższej jakości. W ich skład wchodzą:

Wiesław Kalinowski.jpg

Wiesław Kalinowski
 
Właściciel
Elżbieta Rytwińska (1).jpg

Elżbieta Rytwińska

Specjalista ds. kadr i płac
Monika Kalinowska.jpg

Monika Kalinowska

 
Specjalista ds. marketingu

Małgorzata Forajta

Dyrektor ds. sprzedaży

Krystyna Nartowska

Specjalista ds. logistyki i planowania produkcji


Fabryka Wieszaków POLWO bardzo dużą rolę przywiązuje również do benefitów, które od zawsze przyczyniały się do zacieśnienia więzi we współpracy członków społeczności firmy. Składają się na nie między innymi: wspólne coroczne wyjazdy integracyjne, spotkania opłatkowe i pikniki firmowe, dzięki którym dobra atmosfera towarzyszy pracownikom firmy nie tylko na gruncie zawodowym.


Dzięki posiadanej kadrze pracowniczej Fabryka Wieszaków POLWO jest nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem na miarę XXI wieku!

płatności obsługuje
Copryright © POLWOProjekt i wykonanie: PRO-LINK