Idealnie zawieszone garnitury 0
Idealnie zawieszone garnitury

Garnitur - strój eleganckiego mężczyzny 

Podobno w garniturze każdy mężczyzna wygląda elegancko, dlatego wielu panów wybiera ten strój nie tylko od święta. Jednak żeby zawsze wyglądał ładnie, musi być odpowiednio przechowywany. Ładne wypełnienie ramion marynarki poprzez odpowiednio dobrany wieszak oraz idealnie zawieszone spodnie to sekret zapobiegania zagnieceniom i uszkodzeniom. A więc poznajmy wieszaki na garnitury, z którymi przechowywanie eleganckiej męskiej odzieży będzie łatwe i przyjemne. 

Do domowej szafy, garderoby, sklepu i dla producenta garniturów 

Wieszaki garniturowe powinny mieć odpowiednio wyprofilowane ramiona, najlepiej ze strukturą antypoślizgową zapobiegającą zsuwaniu się marynarek. Szersze końce ramion zabezpieczają ramiona marynarek i ładnie je wypełniają. Im szersze ramiona wieszaka, tym lepiej zabezpieczone, wypełnione i wyeksponowane ramiona marynarek. 

Elegancka główka wieszaka z kolei pozwala wyeksponować kołnierz i klapy marynarki. Metalowy, obrotowy hak zapewnia komfortowe zawieszenie garnituru na relingu w szafie czy garderobie, jak również eleganckie zawieszenie na każdej ekspozycji w salonie i sklepie z męską odzieżą. Metalowa kulka, którą zakończony jest hak zapobiega uszkodzeniu delikatnej podszewki marynarek podczas zawieszania. Wybierając wieszaki garniturowe, warto zwrócić uwagę na poprzeczkę do zawieszenia spodni. Najlepiej, jeśli w wieszaku garniturowym pokryta jest ona pianką poliuretanową zapobiegającą zsuwaniu spodni. Możemy je dodatkowo zabezpieczyć spinką do spodni. Wówczas cały garnitur mamy w jednym miejscu, na jednym wieszaku. Jeśli jednak marynarka i spodnie są z innej kolekcji i chcemy mieć łatwy dostęp do obu, warto postawić na dwa oddzielne wieszaki - wieszak marynarkowy i wieszak spodniowy.  

A może z imieniem? 

Ładna, mocna główka wieszaka garniturowego pozwala na jego personalizację. Wieszak imienny jednoznacznie określa właściciela garnituru, ale także stanowi świetny sposób na wyróżnienie swojej garderoby. Wieszak na garnitur z imieniem może też być świetnym prezentem dla szefa, męża, przyjaciela oraz z okazji imienin czy parapetówki. 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl