Wieszaki na sylwestrowe kreacje dla Niego 0
Wieszaki na sylwestrowe kreacje dla Niego

Elegancko nie tylko na bal 

Garnitur to najczęściej wybierany przez mężczyzn strój na sylwestrową imprezę. Elegancki, pasujący do wszystkiego i w dodatku mężczyzna zawsze wygląda w nim dobrze. By tuż przed wyjściem nie okazało się, że garnitur ma nieestetyczne zagięcia i w związku z tym nie wygląda dobrze, warto zawiesić go na odpowiedni wieszak garniturowy. Wieszaki na ten typ męskiej odzieży są profilowane, mają szerokie końce ramion idealnie wypełniające i eksponujące ramiona męskich marynarek, obrotowy, metalowy hak oraz najczęściej poprzeczkę pokrytą pianką do zawieszenia spodni garniturowych. Istnieje także opcja oddzielnego zawieszenia marynarki i spodni. Dobrze dobrany wieszak marynarkowy z pewnością zapobiegnie zagnieceniom, a antypoślizgowa struktura na ramionach zsuwaniu się marynarki. Wieszak spodniowy z poprzeczką pokrytą pianką to doskonały sposób na przechowanie nie tylko garniturowych spodni na kant, ale także innych modeli eleganckich spodni. Obły kształt poprzeczki zapobiega powstawaniu zagięć i tuż po zdjęciu spodni z wieszaka będą doskonale się prezentować. 

Eleganckie fraki również przechowujemy na profilowanych wieszakach. Charakterystyczna marynarka i kamizelka będą idealnie wyeksponowane, a spodnie nie stracą swojego eleganckiego fasonu. Zero zagnieceń, mniej stresów przed wyjściem. 

Mniej formalne wyjścia jak impreza w domu, nie wymagają bardzo formalnego stroju, dlatego w zupełności wystarczy idealnie wyprasowana koszula i eleganckie spodnie. 

Dobrze zawieszona koszula 

Żadna kobieta nie lubi prasować koszul, a już na pewno nie tuż przed wyjściem na imprezę, dlatego tak ważne jest odpowiednie jej zawieszenie, by po zdjęciu z wieszaka wyglądała perfekcyjnie. Wybierając wieszak na koszulę warto kierować się jego kształtem i wymiarami. Zaokrąglony kształt ramion zapewni, że koszula nie zagnie się na ramionach, a elegancka, mocna główka eksponować będzie kołnierzyk koszuli. 

Nie zapominając o płaszczu 

Elegancki płaszcz lub kurtka dopełnią całości stroju. W końcu wychodząc na imprezę nie można o nich zapomnieć. Ich przechowanie jest mniej kłopotliwe, ale wybierając  wieszak na płaszcz warto zwrócić uwagę na wypełnienie ramion. 

Drodzy Panowie, pamiętajcie, że najważniejsza w sylwestra jest dobra zabawa i tego Wam życzymy!  

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl