Duże wieszaki na ubrania dla dużych mężczyzn 0
Duże wieszaki na ubrania dla dużych mężczyzn

Wieszaki dla dużych mężczyzn

Wieszaki na marynarki, garnitury, kurtki i płaszcze dla mężczyzn o dużych rozmiarach - tak można opisać wieszaki z rodziny WPSG, zwłaszcza WPSG 48 i WPSG 50. Ich szerokie ramiona, mierzące u dołu nawet 8 cm, doskonale wypełniają i utrzymują ramiona męskich ubrań, metalowy obrotowy hak daje możliwość zawieszenia wieszaka na każdej płaszczyźnie, a specjalnie dobrane tworzywo zapewnia wytrzymałość wieszaka.

Wieszaki WPSG z pewnością można więc nazwać męskimi. Ich duże rozmiary idealnie pasują do dużych rozmiarów męskiej odzieży. Wieszaki można wybrać w wersji z poprzeczką na spodnie - WPSG 48P i WPSG 50P. Poprzeczka to nie tylko dodatkowa opcja do zawieszenia ubrań, ale także wzmocnienie wieszaka i jego stabilizacja. Poprzeczka może zostać pokryta pianką poliuretanową (WPSG 48PP i WPSG 50PP) zapobiegającą zsuwaniu się spodni z wieszaka.

Wieszaki nawet dla kulturystów

Wieszaki WPSG mają nie tylko szerokie ramiona, ale też odpowiednią długość i wysokość. 48 czy 50 cm to długość wieszaków idealnych nawet dla kulturystów, ponieważ świetnie sprawdzą się do zawieszenia odzieży sportowej - bluz, koszulek, T-shirtów czy dresowych spodni. Świetnie sprawdzą się też do eleganckich garniturów i okryć wierzchnich - kurtek czy płaszczy.

WPSG czyli wieszak profilowany szeroki garniturowy powinien znaleźć się w szafie wielu Panów. Ich uniwersalność zapewnia, że męska odzież będzie zadbana i doskonale przechowywana.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl