Wieszaki dla dzieci 0
Wieszaki dla dzieci

Dużo nie znaczy źle


Z pełną uczciwością musimy przyznać, że lubimy stroić nasze dzieci i bawić się dziecięcą modą, stąd w ich szafach pojawia się coraz więcej ubranek. I mimo że dzieci szybko rosną wciąż jest ich bardzo dużo, a to dzięki rodzicom, a to dzięki dziadkom, nie wspominając już o ukochanych ciociach. I jak tu zachować porządek w dziecięcej szafie? Wieszaki dla dzieci ułatwią nam to zadanie dzięki dopasowanym wymiarom, możliwości wyboru wieszaka z poprzeczką, bez poprzeczki lub z poprzeczką pokrytą poliuretanową pianką zapobiegającą zsuwaniu się ubrań oraz dzięki obrotowemu hakowi, dzięki któremu możemy przykładać ubrania zawieszone na różnych wieszakach i sprawdzać czy do siebie pasują i jak wyglądają w jednej stylizacji. Niekiedy rzeczy na pierwszy rzut oka zupełnie do siebie nie pasujące po zestawieniu wyglądają niesamowicie.


Wieszaki dla dzieci bez poprzeczki sprawdzą się do zawieszenia kurtek, bluz, marynarek czy sweterków. Z kolei wieszaki z poprzeczkami przeznaczone są do zawieszenia dziecięcych garniturów, a poprzeczka u dołu wieszaka to idealne miejsce na wszelkiego typu spodnie. Do zawieszenia spódniczek czy spodenek najlepiej sprawdzą się z kolei wieszaki klamerkowe dla dzieci.


"Podpisane wieszaki" czyli jak nie pomylić dziecięcych ubranek


Kiedy w naszym domu pojawia się drugie lub kolejne dziecko, a różnica wiekowa między dziećmi jest mała, często dziadkowie oraz tatusiowie mają problem z odróżnieniem, które ubranka należą do którego dziecka. Rozwiązaniem są wieszaki imienne dla dzieci. Imię na główce wieszaka jednoznacznie wskazywać będzie właściciela ubranek, dzięki czemu problem zniknie. 


Kiedy już brakuje miejsca w dziecięcej szafie

Jeśli Wasze dziecko ma tak dużo ubrań, że nie jesteście w stanie pomieścić wieszaków z nimi na jednym relingu, koniecznie wykorzystajcie łączniki międzywieszakowe. Dzięki nim możecie spiąć dwa, a nawet trzy wieszaki i wykorzystać miejsce pod zawieszonymi ubrankami. To prosty, ale jakże funkcjonalny sposób na wygospodarowanie dodatkowego miejsca w szafie.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl