Wieszaki na garnitury komunijne 0
Wieszaki na garnitury komunijne

 

Wieszaki na garnitury dla dzieci

Profilowane ramiona z antypoślizgową strukturą, obrotowy hak i poprzeczka do zawieszenia spodni pokryta pianką – tak powienien wyglądać wieszak do zawieszenia dziecięcych garniturów. W zależności od rozmiaru dziecka warto wziąć pod uwagę dwa rozmiary wieszaka – dla szczupłych i niewysokich chłopców najlepiej sprawdzi się wieszak profilowany o długości 32 cm, dla wysokich i nieco lepiej zbudowanych dzieci doskonały będzie wieszak profilowany o długości 38 cm. Oba modele są trwałe i solidne, dzięki czemu bez obaw zawiesimy na nich spodnie, kamizelkę i marynarkę.

A może tylko spodnie i kamizelka?

Zawieszenie nieco mniejszego zestawu dla dziecka, czyli spodni i kamizelki nie wymaga wieszaka z szerokimi ramionami, dlatego profilowane wieszaki o wąskich ramionach z poprzeczką na spodnie będą świetną alternatywą. Ramiona wieszaka także mają antypoślizgową strukturę, która zapobiega zsuwaniu się ubrań, a obrotowy hak pozwala na zawieszenie wieszaka na każdej płaszczyźnie.

Wieszaki na spodnie garniturowe

Coraz częściej spotyka się dzieci komunijne ubrane w eleganckie spodnie na kant i koszulę. Do zawieszenia dziecięcych spodni garniturowych doskonałe będą wieszaki klamerkowe lub specjalne, prostokątne wieszaki spodniowe. Dolna poprzeczka wieszaków spodniowych może zostać pokryta pianką, która zapobiega zsuwaniu się spodni.

Dla producentów garniturów oraz ekskluzywnych butików dziecięcych doskonałą opcją jest wykonanie wieszaków dla dzieci z firmowym logo.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl