Zarejestruj się

Założ konto

Otrzymasz liczne dodatkowe korzyści:

  • podgląd statusu realizacji zamówień
  • podgląd historii zakupów
  • brak konieczności wprowadzania swoich danych przy kolejnych zakupach
  • możliwość otrzymania rabatów i kuponów promocyjnych
Wieszaki na eleganckie spodnie i codzienne dresy 0
Wieszaki na spodnie

Jeden wieszak na wiele modeli spodni

Wieszaki na spodnie z rodziny WS zostały zaprojektowane wyłącznie z myślą o zawieszaniu spodni, chociaż musimy przyznać, że spotkaliśmy się już z zawieszaniem na nich innych części garderoby. Wielu użytkowników polubiło bowiem ich kształt i funkcjonalność. Prosta budowa, niewielka przestrzeń, jaką zajmuje wieszak i obrotowy hak sprawiają, że ma on coraz więcej zwolenników. Poznajcie bliżej wieszaki spodniowe WS, a zapewniamy, że Wy także polubicie je tak bardzo, że będziecie chcieli zawiesić na nich wszystko, nawet spodnie dresowe. A zapewniamy, że te wieszaki ubraniowe sprawdzą się na każdy model spodni.

Wieszaki na spodnie z rodziny WS

Dostępne są cztery warianty wieszaka na spodnie WS: rozmiar 37 bez pianki na poprzeczce, rozmiar 37 z pianką antypoślizgową na poprzeczce, rozmiar 40 bez pianki na poprzeczce oraz rozmiar 40 z pianką antypoślizgową na poprzeczce. Każdy z nich można wybrać w wersji z firmowym logo grawerowanym, logo tampodruk lub logo termodruk lub w wersji bez logo. Wybór odpowiedniej techniki wykonania firmowego logo na wieszaku zależy od stopnia skomplikowania oraz wielkości logo firmy. Jest to więc idealny wieszak dla producentów odzieży męskiej i damskiej, do sklepów odzieżowych, jak również doskonały wieszak do domowej szafy. 

Zawieszenie spodni gwarantuje łatwy dostęp do każdej pary spodni oraz możliwość szybkiej weryfikacji dostępnych modeli. Nie musimy martwić się też o nieestetyczne zagięcia, a więc w każdej chwili nasze spodnie są gotowe do założenia. Ma to szczególne znaczenie w wypadku sklepów odzieżowych i producentów odzieży, gdzie odpowiednia prezentacja ubrań przed klientem jest bardzo ważna. 

Wieszaki odzieżowe gwarantują porządek oraz są doskonałym ekspozytorem ubrań. W wersji z logo mogą być też świetnym nośnikiem reklamy, który klienci mogą zachować i zabrać ze sobą do domu. W końcu marketing rekomendacji to jedna z lepszych form reklamy. 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl