Wieszaki na ubrania z firmowym logo 0
Wieszaki na ubrania z firmowym logo

 Jak wyróżnić swoją markę odzieżową? Oprócz jakości produktów, warto postawić też na wieszaki z firmowym logo. Taki wieszak dołączony do zakupionego ubrania to nie tylko miły gest w stosunku do klienta, ale też świetna forma reklamy.

Logo na wieszaku – jakie wybrać?

Dostępne są trzy typy firmowego logo, jakie można umieścić na wieszakach odzieżowych – logo grawerowane, logo wykonane metodą tampodruku oraz logo wykonane metodą termodruku. Każde z nich powinno zostać dopasowane do strategii komunikacji wizualnej firmy. Na logo oprócz nazwy firmy mogą znaleźć się elementy identyfikujące markę np. znak graficzny. Może ono zostać też wykonane w odpowiedniej kolorystyce. Czym zatem różnią się poszczególne techniki wykonania logo?

Logo grawerowane na wieszakach odzieżowych

Wykonane jest ono na płytce, z wypukłymi literami i elementami. Do jego wykonania potrzebna jest matryca, której koszt jest jednorazowy. Wypukłości tego typu logo są pokrywane taśmą w wybranym kolorze – złotym, srebrnym, białym lub np. czerwonym. Wszystko zależy od kolorystyki firmowego logo.

Grawerowane logo jest przyklejane do główki wieszaka, dzięki czemu nawet po zawieszeniu odzieży jest doskonale widoczne.

Logo tampodruk

Do wykonania na główce wieszaka logo metodą tampodruku potrzebna jest specjalna matryca. Dzięki niej nanoszona jest na wieszak farba w kolorze firmowego logo. Logo może być w jednym lub kilku kolorach, ale do każdego elementu kolorystycznego potrzebna jest inna matryca. Jeśli np. logo składa się z napisu w kolorze białym i elementu graficznego w kolorze czerwonym to do jego wykonania potrzebne są dwie matryce.

Firmowe logo wykonywane metodą tampodruku jest trwałe i dobrze widoczne po zawieszeniu ubrań.

Logo termodruk na firmowych wieszakach

Podobnie jak w wyżej wymienionych typach logo, także do wykonania logo metodą termodruku potrzebna jest specjalna matryca. Za jej pomocą nanosi się na wieszak specjalną taśmę, która może być w kolorze białym, złotym, srebrnym lub lustrzanym. Logo wykonywane metodą termodruku jest estetyczne i trwałe, a do tego świetnie wygląda.

Firmowe logo na wieszakach, bez względu na to, jaką techniką zostanie wykonane to świetna forma wyróżnienia swojej marki wśród konkurencji i dodatkowy nośnik reklamy.

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl